Placówka  ''serce na dłoni'' znajduje się na pograniczu 3 miast – Łodzi, Pabianic i Rzgowa przy bardzo wygodnej trasie, dzięki czemu ułatwi to dojazd. Otulina drzew wokół budynku zapewnia cisze i spokój.

Jest to budynek o ładnej architekturze  projektowany z myślą o dostosowaniu go do potrzeb osób w podeszłym wieku oraz niepełnosprawnych zgodnie z wymogami unijnymi.

Lata doświadczeń i funkcjonowania w branży medycznej są  gwarantem profesjonalizmu przy zapewnieniu opieki jaki funkcjonowaniu placówki, a nasze życiowe podejście do zawodu zapewni komfort i spokój pobytu w ciepłej,  rodzinnej atmosferze.

Bo dla  nas najważniejszy jest człowiek!.

Przyszedł czas na zmiany, pomyślmy o naszej wspólnej przyszłości, o naszej jesieni życia. Nie bójmy się podeszłego wieku, starość jest nieuchronna, może to być produktywnie, wspaniale spędzony czas w gronie przyjaciół,  a nie w strachu o nadchodzący dzień spędzony w samotności!

Każdy z nas ma prawo do godnego miejsca, w którym możemy np. Opisywać historię swojego życia, możemy malować, tańczyć, śpiewać, bawić się i cieszyć każdą chwilą.

Przecież nowe nie znaczy gorsze. Nowe miejsce może znaczyć nowe życie i zmiany na lepsze. Tego właśnie chcemy i do tego będziemy dążyć z determinacją. W każdym wieku można mieć przyjemność i satysfakcję z tego co się w danym momencie robi i gdzie się znajdujemy!

 Prawnicy, lekarze, artyści, biznesmeni, politycy i my zwykli  ludzie możemy się wspaniale czuć będąc w podeszłym wieku  mieszkając w niezwykłym miejscu na ziemi jakim jest nasz ośrodek ''serce na dłoni''. 

BO DLA  NAS NAJWAŻNIEJSZY JEST CZLOWIEK!